Duben 2010

Má povídka. - K uvědomění

30. dubna 2010 v 16:26 | Adelans |  Jednorázovky
Tak tady máte moji 1. povídku.. Je nic moc.. Ale momentálně nic v PC nemám pouze na papíře a není moc času. OCENÍM KAŽDÝ UPŘÍMNÝ KOMENTÁŘ.! Takže se vyjadřujte :).. Děkuju ! 
*Buch* . . Vydím po okrajich růžovou. A naráz nic. , . . Černo. Co to k sakru je?!. Jo už chápu někdo mi nasadil růžové brýle. Ale k čem? K čem jsou mi růžové brýle? . . Jen k uvědomnění. Jo. Tohle by se mělo sták každé "dokonalé" holčičce která ma všechno co chce. Měla by si je nasadit ale potom zase IHNED zdělat. Proč? Aby si vážila života. - Ráno jsem vsatala a měla velkou chuť na palačinky dojdu dolů do kuchyně a co nevidím? Palačinky. S velkou parcí šlechačky posypané kakaem. Mmm! . K tomu moje oblíbená příchuť třešňového čaje přesně s dvěma lžickami medu. Jak dokonalé. Podivám se na stěnu a naší velké LCD televizi běží můj oblíbený kanál MTV a ještě aby to bylo lepší oblibený seriál Moje super úžasné šesnáctiny. Odcházím po velmi výtečné snídani do koupelny kde vidím okvětní lístky po zemy a u mýdla dopis v obálce s růžovými květy. Všímám si všech detailů.Co je v dopisu? Chci tě zítra vidět. Smajlík s pusinkou a podepsáno tajný ctitel. Zítra u kašny na náměstí. Jsem štěstí bez sebe utíkam nahoru do svého pokoje. . Tam si na sebe dávám svůj nejlepší outfit. Nejlepší růžové stíny. A beru si svůj krásně lesklý iPod. . Vyrážím místo do školy na velké nákupy kde nakoupím všechno co chci. ! . . Dokonalé Dokonalé. Mířím ke KFC kde se na mě usmívá Longer s hranolkami a jemně chlazenou Coca-colou PERFEKTNí! Dojíždím domů jsu si zaplavat do akorát teplého bazéna s vířivkou. . Večer si zapnu můj nejdrahší Apple notebook. . Pustím si svoje nejoblíbenější písničky HODNĚ nahlas. Jdu si dát teplou vanou při svíčkách a s velkou vrstvou pěny.Cítím moje oblíbené vůně. Vanilka skořice. <3 Odcházím do kuchyně a vydím tousty na stole. Ještě teplé. Vezmu si je nahoru vyčistím si zuby. Dám si muziku do sluchátek a odcházím do říše snů. Usínám. . Probouzím mě máma. "Aléééééééx . . vstávej nebo zaspíš do školy." . . Jo byl to jenom sen. Byl to sen s růžovými brýlemi. Ale víte k čemu mě tenhle sen dokopal?. Vážit si života jaký je. Vím sice že by bylo fajn mít všechno na co si zmyslím. Všechno dokonalé. Ale jedna důležitá věc by mě chyběla. Život. . takový jaky je a má být. . Jsem ráda za to co mám a nemusím být dokonalá. Protože dokonalost neexistuje. A proto si važte toho co máte.

Diary 3O.4

30. dubna 2010 v 16:19 | Adelans |  Diary ^^
Ahoj ! ^^
Zdravím všechny... teda jestli pokud někoho :D.. nevím jestly někdo klikne na moji stránku ale i z předchozích 4 komentářů jsem nadšená ! : ) Psali jste at sem něco hodim.. Tak fajn! Jednu  tento rok psanou jednorázovku.. Je krátká,zvláštní.. Prostě to na mě došlo a psala jsem. . :D Snad se bude líbit jinak dnes je to jenom SPĚCH,SPĚCH, A SPĚCH! ..
Jojo ..  je totiž 3O.4! ! takže máj .. (pro nás :D) dnes bude kaalbaa. spí u mě tři kámošky a ještě nějaké dojdou.. Takže? - žije se do raaaaaaaana ! :D <3 

-no nic tak se mějte .. je krásně. Zítra napíšu menší slohovku o tom jak to vůbec dopadlo : ) .. :D
Čao * 

vjola
Fotka z 25.4 neděle.. Tak to je moje nejlepší kámoška a já :D.. (já nalevo) Ale to asi víte  no..

Adelana

29. dubna 2010 v 17:49 | Adelans |  My life stories
Něco o mě? . 
-Nebudu se rozepisovat protože je to sice poprvé co sem píšuu něco o sobě ale ne naposledy : )

Základnii informace. Jsem 14letá holka z moravy , takže předem upozorňuju za své "chyby".. a nespisovnost. Jo já vím že vám "čecháčkům" to tak přijde ale.. zvykejte si . :D Já se snažím tak to prosím alespoň trochu oceňte. : ):D Jinak.. povídky píšu spisovně. Ale předem varuji že jsou amatérské ale s tím si já hlavu nelámu.. Co nejdřív sem nějakou dm : ) Později rozjedu i něco na kapitoly. Časem . .:D
Jinak mám ráda inline,PC,KAMARÁDY <3 (více v příštím článku.. ) 

fhgh
Na vlastni nebezpečiii -.  FOTKA :D

1.Článek

29. dubna 2010 v 17:12 | Adelans |  Diary ^^
Bude velmi stručný . .

Začněme tím že vše se dozvíte až v dalším článku opip úpravě blogu : ). .:D to by stačilo