Květen 2010

Teď u mě jede Dexter.

31. května 2010 v 15:00 | Adelans |  Diary ^^
Jojooo <3

Dexík. Úžasný herec.
Úžasné postavy.
Úžasné příběhy.
Napětí.
Úžasný seriál. 

<3

Co víc? . Možná to že se mě nechce psát. Není nálada. Tak aspoň informace že sem si rozdívala nový s
Znáte někdo ?. Sledujete? Díváte se? :P
uuuuuuuh
eriál.

Dexter


Aaaaand

Nejúžasnější sobotní večer.. ehm . .a nedělní ráno .

24. května 2010 v 17:00 | Adelans |  Diary ^^
Jo .. nadpis mluví za vše. .

-Naprosté užití tohoto víkendu který byl . 

SOBOTA
Ráno nic moc zajímavého.Jenom trochu zklamání že nejdu ke kámošce,protože to vypadalo na déšť a my chtěli jít k máji,. tak trochu opožděně "slavit" . Nevadí , píše mě sousedka. .:D (Peťa) že co dnes dělám,že by jsme se mohli podívat na nějaký ten film. No tak že ok. Pak se plány změnili a my se dívaly na hokej . :D A vyhráli jsme takže spokojenost a čekalo na nás Rusko . Pak jsem šla teda domů a začínalo pršet. Píšu si s Violánou. (Tou kámoškou ke které jsem měla jet) . Pak ikdyž prší se nějak domluvíme a že k nim mám teda dojet :D U nás chcalo a chcalo .
Ona že je u nich pěkně. . tak jsem se sbalila , zavolala mamce že jedu spat do Vlčnova. :D Ona že teda ok. . ( jestli znáte Vlčnov známá jízda králů která bude tento pátek až do neděle. )
Tak jsem teda i se strachem co mě zítra doma čeká . . :D když oznámím po telefonu že jedu pryč. :D Ale co už. Dojela sem .. a co nevidím ? 
U nich chčije ještě víc než u nás! .. Paráda. :D
Jdu k nim. "Aha tady je ale krásně." .. Violína se zasměje a řekne její slavné "jejda. :D to přejde." . Tak sme čekaly a ono po 5 minutkách to fakt přešlo.
Pak že se teda stavíme ještě pro jednu kámošku a půjdem k máji. 
Tady to zkrátím došli jsme tam. A vidíme samé malé smrady.A ještě tam přicházela největší :XX kráva.
Tak se otočíme a jdeme do pizzerie ( :DD to zni mega divně :D prostě do "picérky" ) tam si objednáme Hawai <3
Jíme,jíme,vykládáme,vykládáme.. Po hodince. Možná víc,míň zaplatíme a že se ještě půjdem podívat k tomu máji.
Přijdem a naše "hvězda" akorát odchází.. Jupí. Smradů též trochu ubylo a byl tam už pouze "náš ročník " .. A pár starších no . :D
Sedli jsme si a hned nám začali nábízet. :DD Něco typu. Jé tebe jsem ještě neviděl. Napí sa .. (Jo morava je morava <3 ) :D , tys eště neměla!! , Ale toš daj si . :D No po pár minutách jsem vážně neodolala a abych nezklamala tak jsem si teda dala. . 
Pak se nám večer pěkně "pomalu" rozjížděl. Nebudu vypisovat tady všechno co jsem dělala .:D Ani s kým jsem byla. :D Tady to hodně zkrátím . :D

No měli jsme byt ve 12 doma a nějak o půl 2. Jejda. :D 
Příští týden na novo. Ale to bude jízda králů A už od čtvrtka a dojedu domů až v něděli v pátek nejdu pěkně do školy. :D Krásné !

jezdec v plné kráse...  

Jinak neděle .. hokej <3
Fandila jsem u sůsedů :D
Došla jsem o půl 12 .. ráno do školičky. .:D Pohoda.

Jinak. . čtvrtek . .výlet se třídou do prahy
Pátek .. nejdu do školy protože dojedu pozdě :D a spím rovnou u Violky <3
Pátek večer.. .slavení jízdy králů .
Sobota ráno .. . nechci vidět . :D
Sobota .. podle toho jak se vyvine. Možná oslavování stále pokračuje možná cesta domů :/
Neděl. Též nevím . 

Ale je mi faaaaaaaaaaaaaaaajn . !

Růžovočerno – úvod . (Krátce) – velmi!

21. května 2010 v 15:45 | Adelans |  Koš
Tak! Konečně jsem se donutila (berme to něco jako obnovit ) svoji starou vícedílovou povídku . No, obnovit s tím že ji přepíšu a pouze obsah toho nechám stejný. Je to amaterské a vůbec nevím jak to bude vypadat, snad se to bude dát číst.Já jsem osobně chtělá psát nějaké fantasy .. nebo tak něco . Jenže mě nic,ale vůbec nic nenapadlo. 

Příběh bude vyprávět o mladé 16leté dívence,která je lehce řečeno za vodou.Její otec je totiž ředitel firmy ------ ,takže mladinká Alex má všechno co chce. Její máma zemřela když jí bylo 8.
Sebevražda,předávkovala se léky,ale nikdo neví z jakého důvodu. 

Achjoo . . mě se to nechce psát. :D Dnes ne,ikdyž to stačí . Nemusím vám vykecat všechno hned na začátku že? .
No tak si počkejte na první díl. Ten bude možná seznamovací,ale vůbec ještě nevím.

Tak tohle je sice málo informací,alespoň něco. Tak se mějte no. Čau.

Jinak nová oblíbená stránka. kami ..(viz aff). Tu stránku jsem navštěvovala tak i tak.Takže už je na seznamu pravidelných . ^^ Dobře poradí,napíše upřímný názor. . Ale musím se přiznat . .Doposud jsem si přečetla jenom jednu povídku (stydím se :/ ) Ale nikdy se mi nechtělo do těch dlouhých článků . Musím se polepšít,ale hold na papíře je na na papíře. A mě bolí oči s dlouhých článků. . > Nosím také brýle :X

Něco jsem si uvědomila. . Divné . +Téma týdne,novinky.

20. května 2010 v 15:24 | Adelans |  Diary ^^
Já vím, já vím. Skoro vůbec nepřidám,skoro vůbec nepíšu. Shrnu to. Není čas.
Ale už bych konečně mohla něco napsat no. :/ To vím i sama. Musím se trénovat.Tak mi prosím dejte nějaké téma radu,typ.A co jsem si uvědomila? . No to že mě nebaví číst dlooooooooouhé díly příběhů. Raději po troškách a častěji něž moc a málokdy. V knihách mě to baví ale na internetu ne.. Takže jestli já (budu schopna :D ) rozepsat nějakou tu svůj vícedílový příběh,tak to bude probíhat takhle.

Ááá! .. Já zapoměla. Téma týdne. *Šla to připsat do titulku* ..

Jinak novinky? . Jaké že ?. Napadlo mě si založit rubriku "Moje recenze".. Dávala bych tam své recenze filmů a knih. Nebo prostě něčeho co mě baví. Tak co vy na to? . . Teda pokud sem ještě někdo zavítá. 

Téma týdne : Mobil
Pro mě každodenní kamarád. >Psaní esemesek,volání,muzika .. Jo to je asi všechno . A fotky no .. ty taky hodně.Někdy až moc hodně miluju momentky a focení samo o sobě.
Jinak teď je můj nový miláček opravdu nový :D . A dotykový ^^.. Zamilovala jsem si ho. Foťák dobrý,muzika hlasitá, psaní sms úžasné.Možná jediná chyba .. neni tam klávesnice jako na počítači. . Ale už jsem si zvykla psat rychle i na dé "dotykové Abecedě" . :DD Zní to divně no co. Byl to popis spíš mého mobilu no . :D.. Ale tak tady ho máte :P 

Cč.


. .pokračování příště a téma týdne NOVA

14. května 2010 v 19:52 | Adelans |  Diary ^^Proč nějak extra nepřidávám? Protože blog neberu jako povinost a můj život není nijak extra zajímavý. 
Jinak téma týdne. .k němu . No já nevím ale přijde mě lehce divné. NOVA? Proč nova? Nevím jak vy ale doufám že příští týden nedají téma markýza . Ne prosím ne. 

Co k tomu napsat. ale sorry , vybrali jste hodně debilní téma popravdě řečeno. Novu už nesleduji,proto že nemám chuť ani nálady přemýšlet nad tím jestli Frynta zůstane se setřičkou nebo ne , jestli budou spolu čekat dítě nebo ne.. To mě fakt neláká. Jediný kanál který v poslední době sleduju je MTV. Baví mě tam aŤ už seriály,nebo různé show a samozdřejmě také písničky.

Takže nova mě nijak extra netáhne. Pouze ráno ji máme zapnutou a to kolem ní pouze procházím. 
Toď vše k tématu.

A kdybych mohla tak se budu dívat na anglický kanál,ikdyž nevím jaký ale vysílají na něm "Britanis got talent" příjde mi to HODNĚ jiné než naše klasické X-FACTOR,superstars ,.. Teď se na to dívám pouze na youtube,ale nejvíc kdo mě tam zaujmul ? .Byli jednoznačně DIVERSITY ! <3 Jsou úžasní ! T
Tak to je asi vše co jsem chtěla napsat.Příjemný zbytek nejlepšího dne..Pátku.
Nejsou úžasní ? 
Hlavně ten malý kudrnáč . Uhh je krásný ! :D

Jednorázovka -

9. května 2010 v 17:57 | Adelans |  Jednorázovky
Jinak NOVINKY - budu sem přidávat fotky focené mnou.. Takže něco jako pokus o pěknou fotku. :D

K jednorázovce - napsána . Včera . 8.5 ? . Asi. Někdy v nočních hodinách něco kolem jedenácté. Vzpoměla jsem si že jsem slíbila tak jsem se na to vrhla,ale po dlouhém rozmýšlení o čem to vlastně bude. Dala sem smutnější téma. Asi psaní podle nálady. No nic hodim ji sem s tím,že jsem připravena na všechno :D. Buenos dias! Budu ráda za každý příspěvěk ,názor,radu. Pádím se dokopat na inline .

Cč. 
*

Něco "málo" o mě . .

8. května 2010 v 21:14 | Adelans |  My life stories
Po delší době.. ale jsem už z5 : ) 

-Teď přidám nějaké to menší info o mě.Začnu základními informacemi a skončím MyTop5 a Co jste o mě nejspíše nevěděli to asi budu dělat častěji .


Zák.Info o Adeláně.

-Jméno : No jak jste asi poznaly říkám si Adelána nebo Adelans. Je to zkomolenina mého jména které je Adéla.Ne že bych si tak říkala pouze já,ale vymyslela mě to moje kámoška a nějak se to chytlo,až do té horší míry. . Lidé jsou kopírky,jo to už vím dávno ale že by si moje tři kámošky začaly říkat taky tak a dávat jména i na fb to je trochu moc ne? .. NEMAJÍ NA TO AUTORSKÉ PRÁVA !.. :DD ne joke.. Ale tak to jsem odbočila no. .

-Aktuální věk: Ehm.. 14 :/ no popravdě bych si přála být starší,ani nevíte jak bych 16 brala hned. Achjoo.

-Bydliště: No nebudu vám sem psát přímo mé bydliště pouze to že jsem z Moravy a bydlím kousek od Uherského Brodu .. 

-Vzhled/Postava: Myslím že nejjednoduchší by bylo kdybych vám sem dala fotku.Jedna tu už byla tak přidám druhou. (Dnes focenou ale upravené barvy a oči, noho kámoška si chtěla pohrát tak to zkusila na mě) Jinak měřím něco kolem 160 takže malá,váhu znát nepotřebujete ale když už se rozepisuju tak včera jsem se vážila a aktuální stav je 48 :X .. kdybych tolik nežrala tak můžu být spokojená. .Vlasy-tolik barev mám snad jenom já od tmavě hnědé zespod až po zářící blond napovrchu během té "vlasové stupnice" se tam míjí barvy něco jako medová,tmavá blond, světle hnědá atp. . Oči někdy modré někdy šedé ale často modrošedé :D.Tvář těžko určitého tvaru. Vážně, málokdo no , skoro nikdo nedokázal určit tvar mé hlavy. Něco jako by byla kulatě hranatá ale to jsou protiklady noco.. možná.

MY TOP 5 : 

Barev: Zelená                                                              
           Tyrkys 
           Fialová 
           TMAVĚ ! růžová (nemám ráda světle růžovou) .. moc sem nechytla odstín . 
           Stříbrná/bílá .. 

Co o mě nejspíš nevíte? 
   
1. Mám jizvu na líci . Jde celkem hodně vidět ale pouze naživo na fotkách jak kterých .. 
2.Miluju nestlé "krabicové" .. No prostě nesquik , chocapic,cookie crips,cinimis(pouze jahodové) .. 
no asi víte co myslím :D
3.Chtěla bych mít hnědé vlasy a oči. Proč? Jsou nejkrásnější a já šedomodroká barevnovláska si o nich můžu nechat zdát .Jo vy mě řeknete možná obarvi se a dej si čočky. No čočky bych si koupila kdyby mi je naši zaplatily a hlavu si barvit nechci vypadala bych jak kkt . :D Ale i přesto je hnědá můj sen. Nepochopitelné že?. No prostě se mi líbí. 
4.Ráda používám zkratky. Typu - btw,mmnt,z5,wtf . . atp . :D
5.Moc bych chtěla do Ameriky a cestovat. Zatim jsem byla na málo místech pouze Itálie,Slovensko :D,Rakousko,Polsko,Německo,Dánsko. Příští nebo tento rok snad vyjde Chorvatsko,Anglie a Francie : )

No tak to by prozatím stačilo později budu přidávat více .

A teď .. slibovaná fotka. OČI JSOU UPRAVENÉ! :D Kámoška se na nich chtěla  vyhrát a tak přidala lesk nebo co .. Ale není retušovaná.
adeka
Jinak jsem to normální já  .

4.5 - 7.5 Prag

3. května 2010 v 16:21 | Adelans |  Diary ^^
Z názvu je vám to už asi jasné  : ) 
Těším se tam a moc,protože jsem z Moravy a do Prahy se jen tak nedostanu.Při štěstí jednou do roka.A s toho vyplývá že tu nebudu,ale jen co dojedu vás čeká už konečně nějaká ta slibovaná jednorázovka a třeba mě v Praze napadne nějaký nápad na vícedíloví příběh. . Doufám v to. 

Mám taky pár úkolů které si už teď zadávám. 

1. Nabít Mp3 jelikož 5hodin v buse nicnedělání se mi hnusí. 
2.Nezapomenout si vzít knížku!! (The Host. . Jestli je zde někdo kdo ji četl váš názor na ni? mě se zatím líbí :) )
3.Koupit si tam páskové boty. V uvozovkách Gladiátorky ale bez MEGA podpatku . 
4.Zajít do KFC :D
5.Až dojedu zveřejnit nějaký zážitek co se mi stal teda pokud se stane a rozjet to tu trochu.

Tak to je asi tak zhruba všechno.

No jinak co jsem chtěla napsala jsem chtěla a kdyby někdo četl Hostitela tak se mi ozvěte do komentářů : ) Děkuju.

Jinak nějaké jiné typy na dobré knížky? Líbí se mi co píše Stephanie Mayerová atp. Kdyby bylo něco tak napište třeba která vás rozesmála nebo naopak.Chci začat zase pořádně číst :)

A + video holky která má fakt talent. Má úžasný hlas !


Včerejšek se ZAPÍŠE do historie.. Ale z jaké stránky? - To nikdo neví.

1. května 2010 v 14:04 | Adelans |  My life stories
Zdravím ! ˝˝

Tak.. jak bych jenom začala? Včerejšek byl fakt zvláštní den.. Ale MEGA ! Začalo to silně pohodově ale nebudu vám to tu všechno vypisovat jenom to co by jste mohly pochopit no.. :D V 19,OO přijela Vendulka a o něco později i Violánka. Šli jsme k MTV něco jako rozjezd.. .:D bylo ještě svělo takže ://. .
Po chvilce jsme se přemístily icq s tím ,že se optáme sousedy (kámoška a u ní spala ještě jedna) jestli teda nechce dojít,ikdyž sem jí to říkala už odpoledne v buse. .:D Tak sme došli a ona napsala že by i došla ale že Kamča (kámoška která u ní spala) nechce že nemá zájem,nemá na NÁS náladu,.. (Poslední týdny ani nepozdravila ale my tam chtěli Peťu tak i sní.. )
To nám přišlo "tak trochu" divné.
Proč? Má něco proti? 
Ony potom odešly k TV , ale my jsme to pořád nechápaly. Tak jsme se sebraly a šli k nim.. Vždyť sousedé . :D
Otevřely jsme vráta a šly do dvoru. Tam ( jelikož u ní nezvoním . Nojo jsem V.I.P :DD) jsem na ni zakřičela aby sešly dolů prostě že to chcem vyřešit že to nechápem.Ony že jo že máme počkat že sejdou.
Čekaly jsme..
A čekaly.
-  
-
Pořád nic. Co to jako je? .Tak jsme teda šly nahoru..Do obyváku, dojdem nahoru,. Pěta sedí v křesle oči krvavé od slz co jí stékaly po tváři a kamča jí leží u kolen a nikdo nic neříká .. TICHO. 
Nevíme ANI JEDNA co to jako znamená. 
Kamila si stoupla a šla si sednout jinam. Řekla nám že nemá zájem o naše kamarádství atp.. tohle zkrátím.. Ale už jen ten pohled na Peťu která nechtěla říct co je.Řekly jsme .. POZVÁNÍ POŘÁD PLATÍ.. DOJDĚTE.
Šli jsme dolů po schodech a Violana to nezvladla.. Taky se rozbrečela protože to co nám Kamila řekla.. . --- . Ale pak to bylo OK.
Bylo 8 a my šli hrát hru na rozptýlení . .Ty Úkoly.. kdyby ste to viděli . .:D Ale pořád jsme čekaly jestly dojdou.. Nepřicházely. 
.. 9
.. půl 10 .. Slyšíme bouchnout vráta.. 
Doletí Peťa , oči stále červené , ale už nebrečí.
"Kamila mě řekla ,že sem nepůjde,že na vás nemá pořád naladu a NEHODLÁ to řešit .. Že de radši za monikou k Máji. "
Jdeme do obyváku . 
Peťa nám začne vyprávět situaci jak to u nich probíhalo. Ona seděla s brekem. Kamila seděla . Bylo ticho , televize hrála , došel Peti brácha Kamila letěla za ním "pokecat" .. A to bylo asi tak vše.
Tůůtůů. Zazvoní Peti mobil. Kdo píše? . Kamila.
"Neni tu Monika a ja stojim pred vasim barakem." Peťa odepsala ať jde sem.
Nechtěla.
Tak peťa že za ní jde do altánu. ( ten je před našim domem) . 
My jsme se šli obléct ,protože půjdem k máji.
Buch. Bouchnou dveře . . Kamila stojí na dvoře je tma,. Vyjdu ven. Peťa stojí u vrát a řve na ni ať tam nechodí.. Histerčí.
Pak Kamila nám cosi říká .. ale peťa to už nedává. Slyším jenom jak se její dech zrychluje a zesiluje. .. . . Pár chvil. . Dusí se. a jenom chabým hlasem říká "Sačeeeek, sačeek."
Letím pro něj.
Mám ho ! 
Donesu jí ho. Možná se divíte proč?. Není sice astmatik ale má problémy se srdcem,.Nevím přesně proč a ještě plus k tomu je slabší povaha.
Všichni kolem ni stojíme. . Nevíme co říct. Ona jde vena by se jí líp dýchalo a jde si sednout na naši studnu.
Pak si všechno řeknem, vysvětlíme. Porřád to není nejlepší ale alespoň sme už dodiskutovaly.
Navrhuju jít se projít . K máji atp. 
Jdem. Situace se začíná uvolňovat,Peťa je klidná. Dokonce se už ji smějem.
"Jéé , stovka ! " :D
Violka našla stovku. Pak jsme hledaly všechny a nic. :D
Už se všechny bavíme. Je to dobrý pocit. : )
Pak najdeme skupinku známých kluků ti objednají pizzu. My ji sníme. :D Jsme chvíli s nima a o půlnoci jdeme k nám . Tam jsi vykládame, smějem se ..
Oscházejí od nás. Nevím kolik je hodin.
Ale všichni jsme rádi za jedno.. Že tohle má svůj dobrý konec. :)


- Tak.. NIKOHO to nenutím číst. Ale vzala jsem si vaše rady. Psala v "odstavcích " :D používala více čárek atp. . : ) Třeba se vám to bude líp číst jestli se vám chce. . :) 
-Názory ? : ) Pochopili jste to ?:D
Btw. dnes jdeme spolu k máji takže.. :D pohoda.
                                                                                                    
Zní to jako pohádka..Možná. Ale opravdová ! ^^                  
Adelans.