Všude se to řeší..

15. července 2010 v 18:57 | Adelans |  Koš
FACEBOOK .

Všude se řeší jenom facebook. Já ho mám , už něco přes rok ? cca 15 měsíců. Zezačátku mě vubec nebral , ale potom jo a vlastně doteď .

Co na něm mám ráda? - Ráda tam s některými lidmi diskutuju a tím se  navzájem poznáme. Třeba s jedním klukem sem se tam poznala,šli sme ven . A teď ? .. sme kámoši,zdravíme se,píšeme si. A někdy zajdem na brusle.
Potom ráda se dívám na fotky.Jakékoliv :D .. Líbí se mi že někdo (kdo umí vážně pěkně fotit ) tam dává své výtvory. A na hodně takových lidí sem už narazila. Prostě krása,obdiv ! 
Novinky . Ne jako kdo s kým chodí :D (ikdyž je to občas šok :D ) ale spíš -
písničky 
filmy atp. Dají tam odkaz mě se to zalíbí , stahnu . A pak sem s toho hotová :D Narazila jsem tam na úžasný film -Dear John . : ) je krásný .
Miluju skupinu . - Au moje koule . :D - Vím zní divně. Ale ty fotky jsou tak naprosto úžasný ! .. Směju se a směju . A dál ? Rychlá domluva s kámošema.  atd.. 

Co na něm nemám ráda/nesnáším ? .- Některé lidi . Lidi kteří mají 65412645145456 přátel. a když se jich optáte jestli znají aspoň polovinu ? . Hahahahaa. To už je potom otazník .
Tisíce trapných skupin,které občas zasahují do extrémů .
Fake . Je tam hodně "fejků" .. Ale tak tomu se už asi nikde nevyhnete.

Fb ? . - Je fajn . Mě nevadí : ) 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama